Şap – Sıva – Alçı

Şap – Sıva – Alçı İşleri

Günümüzde hızla gelişen inşaat sektörü, kentsel dönüşümle yapılan yeni binalar gibi hareketlilikten dolayı gerçek usta bulmakta zorlanan, inşaat yapmak isteyen, inşaatının kabası bitip, şap ve sıvası kalan ve boyacı ihtiyacı için eleman arayan kişi, kurum ya da kuruluşların işlerine talibiz.

Yılların deneyimli, usta, referanslı elemanlarından oluşan ekibimizle; kabası biten inşaatlarınızdaki şaplama işlemleri titizlikle yapılarak pürüzsüz bir biçimde taban döşemeye hazır hale getirilmektedir.

Ayrıca; gerek iç, gerekse dış sıva işlerinde deneyimli ekibimiz titizlikle çalışıp, en ince detayları da düşünerek kısa sürede bitirerek hiç pürüzsüz gerçekleştirdikleri işlerini teslim etmektedir. Tüm bu çalışmalar yapılırken, malzeme israfı yapmadan, kısa sürede teslim ederek inşaatın ince işleri için hazır hale getirilmesini sağlamaktadır.
İç ve dış sıvaların bitiminden sonra kuruma süresinin arkasından yine; iç ve dış boya işleri başlatılır. İster tek katlı ister çok katlı bina olsun her tür binada güvenli bir biçimde çalışan usta ekibimiz tercihiniz doğrultusunda boya işlemleri ve beraberindeki dekoratif söve ve benzeri çalışmaları tamamlayarak zamanında teslim etmektedir.
Şap, sıva ve boya işleri hafife alınmaması gereken, inşaatın temelinden sonraki en önemli kısmıdır. Dolayısı ile seçici olmak ve bu işi gerçek usta ellere bırakmak gerekir. Özellikle boya işleri binaların elbisesi gibidir ve görsellikte de büyük önem taşır. Boya dışında dekoratif amaçlı farklı obje ve ürünlerle zenginleştirmek de isteğe bağlı olarak gerçekleştirilmektedir.

Comments are closed